Horkýže slíže a Třê sestrê v Prostijově ôž v pátek. MÁMÊ PRO VÁS VOLŇÁSKÊ!

Ôd nás – S železnó pravidelnosťó se tymto časem co rok vracijó Třê sestrê do Prostijova. Pochopitelně né tê Čechovovê. Kultovni kapela si dêcky s sebó doveze nejakyho hosťa. Po čase só to zas Horkýže slíže.
Svoje sêlê spojilê têto dvě kapelê v rokô 2013. A tož asi to nebêlo špatny, tož se rozhodlê si to spolem zopáknót a vêmêslêlê BRATIA A SESTRY RADEGAST TOUR 2016. Jedna ze zastávek dvanástidilnyho seriálô bôde v pátek 9. prosênca od pul osmé večir aji v Prostijově.
Pokaváď se tam chêstáte, tož rozhodně nepodceňte připravô. Maji na vás nachêstanó štêřhodinovó smršť a jak známê oba ansámblê, rozhodně to nebôde žádná procházka ružovym sadem. Ale věřimê, že nande tolik odolnéch jedincu, keři naplnijó prostijovsky KaSko do posledniho flekô.
Mužete tam zajit aji s listkama od nás. Nachêstalê smê rychló sótěž platnó do čtvrtka třech hodin odpoledňa. Teda do 8. prosênca 15:00 hodin. Do té dobê stači odpovědět na otázkô: Kolêk bab, teda ženskéch, hraje v kapelê Třê sestrê? Odpovědě posiléte na náš mail furtovnik@gmail.com a pochopitelně, jak ôž ste zvêkli, s celym svym ménem a přijmenim. A fčêlka je to ôž jenom na vás.